Ludox Plus OÜ on 2015. aastal asutatud Eesti ettevõte, mis on spetsialiseerunud MGO (magneesiumoksiid) plaadi turustamisele Eestis. Oleme töötanud MGO-plaadiga üle 8 aasta ning omame selles valdkonnas ulatuslikku kogemust.

MGO-plaat on mitmekülgne ehitusmaterjal, mida kasutatakse laialdaselt erinevates ehitus- ja renoveerimisprojektides. Sellel on mitmeid eeliseid, sealhulgas tulekindlus, niiskuskindlus, vastupidavus ja heliisolatsioon. Ludox Plus OÜ eesmärk on pakkuda klientidele kvaliteetseid MGO-plaate, mis vastavad nende vajadustele ja standarditele.
Meie meeskond koosneb asjatundlikest spetsialistidest, kellel on põhjalikud teadmised MGO-plaadi omadustest ja rakendustest. Oleme valmis jagama oma kogemusi ja nõustama kliente parimate lahenduste leidmisel. Lisaks plaadi turustamisele pakume ka tuge ja konsultatsioone ehitusprojektide planeerimisel ja elluviimisel.

Ludox Plus OÜ on pühendunud kvaliteedi tagamisele ning koostööle klientidega, et pakkuda neile parimat võimalikku teenust. Oleme välja kujundanud tugeva maine usaldusväärse ja professionaalse partnerina ehitusvaldkonnas. Meie eesmärk on aidata klientidel saavutada oma ehitusprojektides edu, pakkudes neile parimaid MGO-plaate ja professionaalset tuge.